Scena Główna

SOBOTA

10:00 – Otwarcie Sabat Fiction – Fest 2021
Prowadzący: Piotr Nawrotek

Długo czekaliśmy na tę chwilę. Po długiej rozłące Sabat Fiction-Fest powraca w formie stacjonarnej! Choć na powrót na Targi Kielce musimy jeszcze poczekać, to cieszymy się, że jesteście z nami 🙂 

10:30 – Wiedzówka z Marvela
Prowadząca: Wiktoria Galera

Quiz z komiksów i filmów Marvela

12:00 – Fantastyczna wiedzówka wielofandomowa.
Prowadząca: Anna „Ancymon” Daszewska

Jeśli pamiętasz ile razy rozwodził się Ross Geller a imiona krasnoludów z Kompanii Thorina recytujesz przez sen to zdecydowanie miejsce dla ciebie! Uczestnicy zmierzą się w wielu kategoriach dotyczących różnych fandomów.

13:00-17:00 Pokazy Artystyczne
by Kreatywni w Kielcach

17:30 – Koncert zespołu Lovaż

19:00 – Koncert zespołu FernandeF

20:30 – Koncert zespołu 4 Szmery

NIEDZIELA

10:00 – Ekstremalny konkurs wiedzy o „Grze o Tron”
Prowadzący: Michał Brzoza

Jak sądzicie: czy doczekamy się „Wichrów Zimy” w tym roku? Zanim ponownie zagościmy w Westreos, warto przypomnieć sobie pewne szczegóły z życia Starków, Lannisterów i pozostałych wielkich rodów! Zapraszamy do zabawy w najtrudniejszym konkursie wiedzy dot. twórczości G. R. R. Martina!

13:00 – Wiedzówka z openingów i endingów – open air edition
Prowadzący: Michał „Orzi” Orzechowski

Wszyscy znacie tę atrakcję. Konkurs w którym uczestnicy rozpoznają z jakiego anime pochodzi dana piosenka. Tym razem nie będziemy jednak kisić się w sali, a Park Staszica rozbrzmi japońską muzyką. Gwarancja dobrej zabawy, i przede wszystkim dobrej muzyki, dla każdego!

18:30 – Raz, dwa, trzy…bum! Drużynowe śpiewanie
Prowadząca: Anna „Ancymon” Daszewska

Hola wędrowcze! Chcesz zmierzyć się w epickim pojedynku bardów? Wszystko czego potrzebujesz to grupa znajomych i głowa wypełniona słowami piosenek. (Zabawy integracyjne związane ze śpiewaniem które na poprzedniej edycji istniały jako Karaoke)